O NAS

         Strona internetowa, na której mamy zaszczyt Państwa gościć, została zbudowana przez członków Komitetu Obrony Demokracji i jest kontynuacją strony i akcji  Czy wiesz, że…?.

Ideą powstania strony internetowej „Czy wiesz, że Andrzej Duda…?” jest przekazanie w prostej formie informacji na temat przebiegu pięcioletniej prezydentury Andrzeja Dudy. Chcemy przypomnieć te fakty z działalności Andrzeja Dudy, których nie chcą pokazywać media publiczne, a media komercyjne, w ogromnym natłoku bieżących informacji, nie znajdują czasu na ich przypomnienie. Wszystkie prezentowane tutaj wiadomości będą poparte odnośnikami do właściwych źródłowych stron internetowych, dokumentujących podawane przez nas informacje i poszerzających wiedzę czytelnika na dany temat.

W drugiej edycji projektu, oprócz samej prezentacji na stronie www, planowane były akcje plakatowe w terenie. Niestety, pandemia koronawirusa wymusiła na organizatorach rezygnację z działań terenowych. Dlatego też, akcja ta będzie prowadzona głównie w sieci i w serwisie społecznościowym Facebook.

W zakładce PLAKATY znajdą Państwo materiały w formatach PDF i PNG, które nie są chronione prawami autorskimi. Można je pobierać, drukować i powielać bez naszej zgody.  Zachęcamy do ich wykorzystywania.

Prosimy o nieprzekraczanie ograniczeń narzuconych okresem pandemii oraz o nie umieszczanie plakatów w miejscach, w których jest to zabronione.

Mamy nadzieję, że nasz projekt stanie się dla Państwa inspiracją do działania na gruncie lokalnym.